Інвестиція в Львів - перше місто в Україні, яке увійшло в ТОП 100 туристичних міст Європи

Львів у цьому рейтингу посів 64 місце серед 126 європейських міст

Детальніше Орендарям

Темп приросту туристів, що подорожують європейськими містами у 2017 році склав 7,4%, що майже вдвічі більше, ніж у 2016 році (4,8%). Такий розвиток зумовлений зростанням чисельності подорожей з основних туристичних ринків Європи, включаючи Китай (+16,5%), США (+15,5%), Японію (+7,4%), Німеччину (+5,5%), Велику Британію (+3,3%), Францію (+3,0%), Іспанію (+2,1%) і лише в Італії спостерігався спад на 1,8%, що не завадило їй залишатися й надалі в десятці основних ресурсних ринків.

За темпами приросту кількості ночівель іноземних туристів Львів очолив рейтингову таблицю з відносним значенням 73,9%. Варто звернути увагу й на показник щільності туристів на одного мешканця міста. Аналізуючи дані, подані 70 містами, Львів стабільно входить у п’ятірку найменш перевантажених місць туристами, а показник становить 2,3 при середньоєвропейському значенні 8,3. Для порівняння, найбільше туристів на одного місцевого жителя припадає в Опатії (116,7), Венеції (29,6), Пальма-де-Майорка (21,8), Лісабон (21,1) тощо.

Тому з впевненістю можемо сказати, що місто туристами не є перевантаженим та має ще великий потенціал для зростання їх кількості при правильному розподілі туристичних потоків, що відповідає реалізації Концепції розподілу туристичного навантаження у Львові", — повідомляють в ЛКП «Центр розвитку туризму».

Наші
об'єкти

22 номери

в апарт готелі

26 окремих

успішно працюючих апартаментів


6 апартаментів

на стадії завершення

38 номерів

2 Апарт готелі на стадії
будівництва

МИ створюємо
унікальний
ПРОДУКТ

На дохідність нерухомості впливає її розміщення. Це одне з найголовніших правил, врахування якого має безпосередній вплив на майбутній дохід від нерухомості. Чим краща локація, тим стабільніший і вищий дохід від неї можна отримати.

На це працюють одразу два фактори: чим вдаліше місце, тим більше бажаючих. А далі закон ринку: чим більше клієнтів – тим вища ціна оренди. Правильне місце – це менші витрати і більші доходи

Що ми пропонуємо

По завершенню будівництва ви отримуєте готові апартаменти “Під ключ”, укомплектовані згідно світових стандартів: з дизайнерським ремонтом, меблями, побутовою технікою та сучасною системою опалення та вентиляції.

Апартаменти з окремою кухнею та робочим місцем, зручні для використання як для короткострокового так і для довготривалого проживання.

Пропонуємо найвигіднішу підбірку обєктів по вартості вкладень і прогнозам її росту

Перевіряємо юридичну “чистоту” об’єкта, укладаємо договір купівлі-продажу і договір управління.


Створюємо бізнес план, суму інвестицій, промальовуємо майбутнє планування і всі деталі

Якщо у вас вже є готовитй об’єкт, оцінюємо готовність до співпраці прораховуємо вклад у існуючий об’єкт та його дохідність

Гарантії

  • Покупець нерухомості отримує 100% власності на свій об’єкт
  • Беремо на себе всі операційні витрати, оплату комунальних послуг, витрати на клінінг після виселення кожного клієнта, заміну білизни та різних дрібниць, витрати на просування на платформах для пошуку орендарів, а також амортизацію.
  • При здачі об’єкта в оренду управляючій компанії в договорі чітко прописуються умови, можливості та зобов’язання сторін, що робить співпрацю зрозумілою, легкою та прогнозованою.
  • Власник апартаментів може дистанційно відстежувати стан справ в режимі онлайн, аналізувати заселення, джерела бронювань, рейтинг, відгуки і т.д.

Переваги

01.

Розвиток та зростання туристичного потоку

02.

Вільна ніша – не так багато апартаментів готові запропонувати європейський сервіс, люкс умови


03.

Високий рівень дохідності з мінімальними вкладеннями

04.

Надійні партнери,сформована команда з досвідом роботи


05.

Налагоджений маркетинг, з досвідом роботи з українським та іноземним туристом

06.

Власник апартаментів може дистанційно відстежувати стан справ в режимі онлайн, аналізувати заселення, джерела бронювань, рейтинг, відгуки і т.д.

Як DeMar Apart
мінімізує ризики

  • Підбираємо об'єкти з потенціалом зростання ціни та «магнітами» для максимальних продажів
  • Ефективно управляємо, щоб об'єкт приносив вам максимальний дохід і жодних клопотів.
  • Гарантуємо щомісячні виплати доходу від інвестицій

ФІНАНСОВІ УМОВИ, ВАРТІСТЬ ПРИДБАННЯ ТА ДОХІДНІСТЬ

Інвестиція

від 100 000 $

Окупність проекту

5 - 7 років

Термін запуску об'єкту від початку будівництва

від 3міс

Доходи

8-14% річних

Умови управляючої
компанії DeMar Apart

Насамперед, це неможливість ведення комерційної діяльності зі здачею апартаментів з жодною іншою компанією, окрім нашої.

Весь отриманий дохід ділиться між власником і керуючою компанією DeMar Apart в співвідношенні 70 на 30. 70% отримує власник нерухомості, 30% – керуюча компанія.

У чому переваги цієї форми співробітництва- Високий відсоток прибутку власника, отриманий в результаті нашої діяльності.

Розрахунок відбувається 1 раз в місяць до 15 числа.

Пропонуємо також взяти на себе
проведення ремонтних робіт
до повної здачі об'єкта в екслуатацію

Всі витрати на ремонт оплачує власник житла, ми з свого боку надаємо абсолютно всі чеки та звітність по витратах.

Подбаємо про приємний та функціональний інтер'єр. Створимо лаконічний простір з найнеобхіднішим, але не забуваємо що якість ремонтних робіт це запорука довготривалої експлуатації . Для апартаментів, які здають подобово, красивий дизайн також має важливе значення.

Винагородою буде фіксована ставка узгодженна обома сторонами в розмірі 7-9% від вартості ремонту.

Контакти

Номер телефону
+380 93 840 23 58 Мар'яна
+380 63 236 71 84 Менеджер Наталя

Зворотній зв’язок

Орендувати квартиру: